Obserwatorzy

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Testuję .....

O jak dawno mnie nie było, ale nie stety najpierw ja się rozchorowałam, a potem moja mama i dom miałam na mojej głowie i tak wyszło że czasu nie miałam na co kolwiek. Ale sytucja powili sie normuję więc dziś przysłam do was z notką o produktach które zaczynam testować.

Od jakiegoś czasu moją zmorą są podskórne krostki , gdzie nie gdzie pryszcze i nic mi nie pomagało. Ostatnią deska ratunku przed tymi paskudami znalazłam w drogerii na półeczce z Ziajowskiej firmy czyli NUNO -tonik antybakteryjny. Po pierwszym użyciu jestem mega zadowolona, skóra ładnie oczyszczona, odświeżona , pory ściągnięte i krostki tak jakby zaczęły się zmniejszać.

 Jeżeli faktycznie spełni się to nad czym ubolewam czyli znikną krostki i pryszcze będzie moim kolejnym ulubionym tonikiem  Ziaji


Kolejną rzeczą którą testuje jest tusz do rzęs Peggy Sage . Na jego temat wypowiem się w osobnym poście z jego recenzją. Kupiłam go u mojej kosmetyczki za 48 zł. Nie wiem po ile jest w sklepach.

A czy Wy mieliście te kosmetyki? Używałyście?? Na tym kończę, pozdrawiam i całuję :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło gdy zostawisz komentarz. Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna i cenię sobie konstruktywną krytykę jak i opinię.
Informuję jednak, że wszelkie typowo reklamowe lub obraźliwe komentarze od razu zostaną usunięte.

Na każde Wasze pytanie postaram się odpowiedzieć pod postem, pod którym zostało ono zadane. :)